Кому потрібна наша вода?

Сім'ям з дітьми та без

Наша вода має надзвичайно високий ступінь очистки та додатково мінералізується, завдяки чому має ідеальний баланс мікроелементів, тому підійде як дорослим, так і діткам.

Власникам фітнес-центрів

Ваші клієнти цінують увагу до свого здоров’я: новітні тренажери, чистота та порядок у залі та кулер з чистою водою — деталі, які обов’язково привернуть їхню увагу.

Людям, що дбають про своє здоров'я

1,5 л на добу — саме стільки води рекомендують мінімально споживати лікарі-нутриціологи для забезпечення нормальної життєдіяльності. Хороша вода — основа вашого здоров’я.

Власникам кав'ярень та ресторанів

Вода, яка повністю розкриє смак ваших страв або напоїв — необхідна складова вашої ділової репутації. Ну а ми подбаємо, щоб вона доставлялася вам вчасно і без затримок.

Куди ми доставляємо воду?

Додому

Неважливо де ви мешкаєте: у приватному секторі чи у багатоповерхівці — наш оператор оперативно приймає замовлення, а служба доставки працює як швейцарський годинник.

У офіси

Приватні фірми, підприємці, державні служби — ми можемо запропонувати вигідні умови співпраці усім. Договір, оплата за актами поставки, робота з ПДВ — нічого неможливого для нас немає.

До кав’ярні або ресторану

Піклуєтеся про свою репутацію? Потрібен постачальник якісної питної води? Привеземо воду у потрібний вам час, надамо усі документи та сертифікати на воду.

У фітнес-центри

Якісна вода для ваших клієнтів і не тільки: аксесуари, кулерне обладнання, якісна підтримка та чіткість постачань.

Наша продукція

ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 БУТЕЛЬ ВОДИ З ДОСТАВКОЮ БЕЗ ВРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ БУТЛЯ АБО ЗА УМОВИ ОБМІНУ НА ПОРОЖНЮ ТАРУ